| Den norske Helsingforskomité

      Sekretariatet

      Adresse: Kirkegata 5, 0153 Oslo
      Telefon: Telefon: 953 32 235
      E-post: nhc@nhc no
      Twitter: nhc_no
      Facebook: @norwegianhelsinkicommittee
      Instagram: norwegianhelsinkicommittee


      Bjørn Engesland

      Bjørn Engesland

      Generalsekretær
      E-post: engesland@nhc.no
      Tlf: +47 95 75 33 50
      Twitter: @Bjorn1960

      Les mer om Bjørn Engesland
      Gunnar M. Ekeløve-Slydal

      Gunnar M. Ekeløve-Slydal

      Assisterende generalsekretær
      E-post: ekelove-slydal@nhc.no
      Tlf: +47 95 21 03 07
      Twitter: @GunnarEkelveSly

      Les mer om Gunnar M. Ekeløve-Slydal
      Fernanda Zubillaga Nilsen

      Fernanda Zubillaga Nilsen

      Kontorsjef - økonomi og personal
      E-post: zubillaga@nhc.no
      Tlf: + 47 40 45 42 25

      Les mer om Fernanda Zubillaga Nilsen
      Øystein Solvang

      Øystein Solvang

      Kommunikasjonssjef
      E-post: solvang@nhc.no
      Tlf: + 47 46 66 04 28
      Twitter: oysteinsolvang

      Enver Djuliman

      Enver Djuliman

      Seniorrådgiver
      E-post: djuliman@nhc.no
      Tlf: +47 90 55 92 02

      Les mer om Enver Djuliman
      Aage Borchgrevink

      Aage Borchgrevink

      Seniorrådgiver
      E-post: borchgrevink@nhc.no
      Tlf: +47 90 75 11 50
      Twitter: @aageB

      Les mer om Aage Borchgrevink
      Inna Sangadzhieva

      Inna Sangadzhieva

      Seniorrådgiver
      E-post: inna@nhc.no
      Tlf: +47 97 69 94 58

      Les mer om Inna Sangadzhieva
      Lene Wetteland

      Lene Wetteland

      Seniorrådgiver
      E-post: wetteland@nhc.no
      Tlf: + 47 97 69 75 53
      Twitter: @lenewett

      Les mer om Lene Wetteland
      Csilla Czimbalmos

      Csilla Czimbalmos

      Seniorrådgiver
      csilla@nhc.no
      +47 93 28 43 04

      Les mer om Csilla Czimbalmos
      Ed Brown

      Ed Brown

      Koordinator IPPFoRB
      E-post: brown@nhc.no
      Tlf: +47 977 25 015
      Skype: edcbrown

      Les mer om Ed Brown
      Ivar Dale

      Ivar Dale

      Seniorrådgiver
      E-post: dale@nhc.no
      Tlf: +47 93671900 (Norge)
      Tlf: +41 78 907 35 58 (Genéve)
      Twitter: @IvarDale

      Les mer om Ivar Dale
      Mina Wikshåland Skouen

      Mina Wikshåland Skouen

      Seniorrådgiver
      E-post: skouen@nhc.no
      Tlf:+47 90 82 50 76

      Les mer om Mina Wikshåland Skouen
      Olga Shamshur Flydal

      Olga Shamshur Flydal

      Rådgiver
      flydal@nhc.no
      Tlf: +47 97 73 53 43

      Les mer om Olga Shamshur Flydal
      Marius Fossum

      Marius Fossum

      Stedlig representant i Sentral-Asia
      E-post: fossum@nhc.no
      Telefon: +7-771-506-4955
      Twitter: @Marius_Fossum

      Les mer om Marius Fossum
      Ana Pashalishvili

      Ana Pashalishvili

      Rådgiver
      E-post: ani.pashalishvili@gmail.com
      Tlf: (+47) 968 78 085

      Les mer om Ana Pashalishvili
      Aleksandra Sidorenko

      Aleksandra Sidorenko

      Rådgiver (I svangerskapspermisjon)
      E-post: sidorenko@nhc.no
      Tlf: +47 402 941 88

      Les mer om Aleksandra Sidorenko