| Den norske Helsingforskomité

Sekretariatet

Adresse: Kirkegata 5, 0153 Oslo
Telefon: Telefon: 953 32 235
E-post: nhc@nhc no
Twitter: nhc_no
Facebook: @norwegianhelsinkicommittee
Instagram: norwegianhelsinkicommittee


Bjørn Engesland

Bjørn Engesland

Generalsekretær
E-post: engesland@nhc.no
Tlf: +47 95 75 33 50
Twitter: @Bjorn1960

Les mer om Bjørn Engesland
Gunnar M. Ekeløve-Slydal

Gunnar M. Ekeløve-Slydal

Assisterende generalsekretær
E-post: ekelove-slydal@nhc.no
Tlf: +47 95 21 03 07
Twitter: @GunnarEkelveSly

Les mer om Gunnar M. Ekeløve-Slydal
Fernanda Zubillaga Nilsen

Fernanda Zubillaga Nilsen

Kontorsjef - økonomi og personal
E-post: zubillaga@nhc.no
Tlf: + 47 40 45 42 25

Les mer om Fernanda Zubillaga Nilsen
Berit Nising Lindeman

Berit Nising Lindeman

Seniorrådgiver, kommunikasjonsleder
E-post: lindeman@nhc.no
Tlf: + 47 90 93 33 79
Twitter: nhc_no

Les mer om Berit Nising Lindeman
Anders Nielsen

Anders Nielsen

Anders har dessverre sluttet i Helsingforskomiteen!
Henvendelser på Anders' arbeidsområder kan rettes til Kommunikasjonsleder Berit Lindeman.
E-post: lindeman@nhc.no
Tlf: + 47 90933379

Les mer om Anders Nielsen
Enver Djuliman

Enver Djuliman

Seniorrådgiver
E-post: djuliman@nhc.no
Tlf: +47 90 55 92 02

Les mer om Enver Djuliman
Aage Borchgrevink

Aage Borchgrevink

Seniorrådgiver
E-post: borchgrevink@nhc.no
Tlf: +47 90 75 11 50
Twitter: @aageB

Les mer om Aage Borchgrevink
Ivar Dale

Ivar Dale

Seniorrådgiver
E-post: dale@nhc.no
Tlf: +47 93671900 (Norge)
Tlf: +41 78 907 35 58 (Genéve)
Twitter: @IvarDale

Les mer om Ivar Dale
Lene Wetteland

Lene Wetteland

Seniorrådgiver
E-post: wetteland@nhc.no
Tlf: + 47 97 69 75 53
Twitter: @lenewett

Les mer om Lene Wetteland
Ed Brown

Ed Brown

Seniorrådgiver
E-post: brown@nhc.no
Tlf: +47 977 25 015
Skype: edcbrown

Les mer om Ed Brown
Aleksandra Sidorenko

Aleksandra Sidorenko

Rådgiver
E-post: sidorenko@nhc.no
Tlf: +47 402 941 88

Les mer om Aleksandra Sidorenko
Marius Fossum

Marius Fossum

Stedlig representant i Sentral-Asia
E-post: fossum@nhc.no
Telefon: +7-771-506-4955
Twitter: @Marius_Fossum

Les mer om Marius Fossum
Inna Sangadzhieva

Inna Sangadzhieva

Seniorrådgiver
E-post: inna@nhc.no
Tlf: +47 97 69 94 58

Les mer om Inna Sangadzhieva
Olga Shamshur Flydal

Olga Shamshur Flydal

Rådgiver. I svangerskapspermisjon.
flydal@nhc.no
Tlf: +47 97 73 53 43

Les mer om Olga Shamshur Flydal
Mina Wikshåland Skouen

Mina Wikshåland Skouen

Rådgiver
E-post: skouen@nhc.no
Tlf:+47 90 82 50 76

Les mer om Mina Wikshåland Skouen
Csilla Czimbalmos

Csilla Czimbalmos

Rådgiver
csilla@nhc.no
+47 93 28 43 04

Les mer om Csilla Czimbalmos
Veronika Vimberg

Veronika Vimberg

Seniorrådgiver
E-post: vimberg@nhc.no
Tlf: +47 91730384

Les mer om Veronika Vimberg